Komplexní hlubinná péče

Je pro vás určena v případě potřeby jít terapeuticky opravdu do hloubky.

Je určená pro jednotlivce, páry i celé rodiny.

Kdy můžete cítit potřebu jít do hloubky? V případech osobních i vztahových krizí, nebo tehdy, kdy se Vaše dosavadní snaha o změnu ve Vašem životě, vztazích v rámci rodiny i okolí, na pracovišti … apod. není účinná a problémy se stále opakují.

Komplexní hlubinná péče zahrnuje úvodní rozhovor - anamnézu individuální i rodinnou, na základě které bude s Vaší spoluprací navržen terapeutický plán, který může mít dlouhodobější průběh a dle Vašich potřeb a momentální situace je přizpůsobován.

Terapeutický plán (vždy individuální) se například může skládat z rodinné konstelace, práce s traumatem a tělesnými symptomy, rehabilitace porodního zážitku; vztahově orientované terapie inspirované technikami psycholožky Jiřiny Prekopové, sloužící k léčení a znovuobnovení lásky mezi blízkými osobami - rodiči a dětmi nebo partnery.

Hlubinnou péči doporučujeme v krizových situacích kdy potřebujete například:

  • Léčit a usmířit Váš vztah s rodičem (může probíhat i v zastoupení - skutečný rodič nemusí být přítomen), zvláště když jste v dětství prožili trauma. Např. násilí, oddělení,...
  • Řešit výchovné nebo psychické problémy Vašich dětí
  • Rozloučit se a oplakat zemřelého - dítě, partnera, rodiče, blízkou osobu
  • Usmířit se se současným partnerem (po konfliktních situacích, společném traumatu) nebo po rozchodu (může probíhat v zastoupení - skutečný ex-partner nemusí být přítomen)
  • Najít východisko z náhlých emočních stavů (strach, smutek, zvláštní sny, fobie..)
  • Léčit ženská témata (těhotenství, porod, mateřství, neplodnost...)
  • Léčit mužská témata - vztah s otcem, partnerský vztah, aj.. (s Liborem)
  • Rehabilitovat porodní zážitek (těžký porod,císařský řez, oddělení po porodu)

Ceník na vyžádání. Pro bližší informace nebo dotazy mě prosím kontaktujte na tel. 608234511 nebo emailu adela@konstelace.net

objeti pampelisek

Přihláška nebo dotaz

Vaše jméno

Váš email

Vaše telefonní číslo

Kontaktujte nás